Pomoc i obsługa techniczna - 32 340 03 93 (czynne od pn-pt 9:00 - 17:00)

"Dla mnie jednym z największych sukcesów było stworzenie właśnie takiego zespołu, który jest drużyną. Im się chce pracować , im chce się tworzyć Internet Vega"

Łukasz Pelka - założyciel firmy

Łukasz

Łukasz

Właściciel firmy oraz kierownik do spraw technicznych. To on założył Internet Vega. Dba o ciągły rozwój biznesu poprzez napędzanie go nowymi pomysłami. Jak na prawdziwego szefa przystało – człowiek od wszystkiego. Bez niego nie byłoby nas.

Patrycja

Patrycja

Prawa ręka Szefa. Reprezentuje ją wielozadaniowość – zajmuje się marketingiem, reklamą, dokumentacją, a zadania specjalne nie są dla niej żadną przeszkodą. Zaraża energią i kreatywnością. Razem z Łukaszem zarządza firmą.

Artur

Artur

Technik sieci Internet Vega – sprawnie podłączy cię do internetu, a w razie jakiejkolwiek awarii – jeszcze szybciej ją usunie. Zawsze gotowy do utrzymywania naszych sieci w jak najlepszym stanie.

Paweł

Paweł

Serwisant komputerowy, magik, nasza złota rączka. Jego diagnozy oraz naprawy są fachowe i staranne, a cechuje go rzetelność. Jeżeli masz jakikolwiek problem z komputerem – przywieź go do naszego serwisu, a masz pewność, że twój sprzęt będzie w dobrych rękach.

Paulina

Paulina

Gdy dzwonisz do biura - w pierwszej kolejności usłyszysz jej głos! To Paulina wysyła do Ciebie co miesiąc faktury do zapłaty i pilnuje czy regulujesz je w terminie . Koordynatorka prac techników , ustala godziny w jakich zostaniesz podłączony do Internetu Vega . Specjalistka ds administracji z prawdziwego zdarzenia!. Zawsze rzetelna i profesjonalna !

Dlaczego warto wybrać Internet Vega?

VEGA Internet
Największy zasięg Na terenie Rudy Śląskiej
VEGA Internet
Niskie ceny TV + Internet od 94 zł
VEGA Internet
Szeroka oferta Dla osób prywatnych i firm
VEGA Internet
Szybki kontakt Pomocni doradcy